miłośc Podryw

Jak zdobyć mężczyznę

Zanim zadamy sonie lub komuś to pytanie, zastanówmy się, co mamy na myśli mówiąc: zdobyć mężczyznę. Czy chcemy, aby ten mężczyzna się nami zachwycił, zakochał

Zanim zadamy sonie lub komuś to pytanie, zastanówmy się, co mamy na myśli mówiąc: zdobyć mężczyznę. Czy chcemy, aby ten mężczyzna się nami zachwycił, zakochał się, czy może mamy na myśli to, aby polubił, aby chciał spędzać z nami czas, rozmawiać i w końcu dzielić swoje życie.

Mężczyzna zadaje sobie pytanie: jak ją zdobyć, jak zdobyć kobietę. Kobieta tymczasem myśli: jak zdobyć mężczyznę, co zrobić, aby on mnie zauważył, aby docenił, aby był ze mną i przy mnie, teraz i zawsze? OdpowiedĹş na to pytanie jest trudna, ponieważ pomimo utartych schematów podrywu, zauroczenia, itd. każdy ma inna osobowość, doświadczenie. Jest tyle charakterów, ilu ludzi na świecie. Nawet, jeśli sprowadzimy wszystko do kilku możliwych, to i tak pozostaną poszczególne, indywidualne reakcje.

Człowiek jest tajemnicą. I nie dosyć tego, że człowiek jako człowiek jest tajemnicą dla siebie samego, to jeszcze większą tajemnicą bywa płeć przeciwna. Dla wielu, to prawdziwa zagadka. Zagadka lub rebus, który rozwiązuje się przez cały czas. Można oczywiście zastosować pewne działania, takie jak to, że jeden plus jeden równa się dwa. Jednak w przypadku człowieka i jego charakteru, czasami jeden plus jeden bywa trzy, cztery a nawet dziesięć, a czasami dalej może wynosić jeden lub być nawet równe zeru. Tak wiele zależy od okoliczności, od tego, jak wychowany jest dany człowiek, w co wierzy, jakie tradycje przejmuje, w jakiej żyje kulturze, że aż trudno odgadnąć, co się dzieje w człowieku.
mks

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy