miłośc Wiersze walentynkowe

Jak wyznać miłość

Jak wyznać miłość Czternasty lutego to święto zakochanych. Walentynki, które przywędrowały do Polski z innego świata, są dziś bardzo znanym świętem. Oczywiście,t o święto w

Jak wyznać miłość
Czternasty lutego to święto zakochanych. Walentynki, które przywędrowały do Polski z innego świata, są dziś bardzo znanym świętem. Oczywiście,t o święto w cudzysłowiu, chociaż jest już rozpoznawane na całym świecie. Każda część ziemi, każdy kontynent, czy to Europa, czy to Azja, Ameryka czy inne landy – każdy z nich dnia czternastego lutego śpiewa już miłosną pieśń.

Walentynki to czas wyznawania miłości. Wiele par właśnie jest razem od tego momentu. A sposobów na wyznanie miłości jest wielka ilość. Miłość można wyznać wyznać wprost – czyli przy użyciu ludzkiej mowy. Miłość można wśpiewać, wytańczyć, wykrzyczeć, wyśmiać – jednak w pozytywnym sensie. Wyśmiać, czy raczej głośno śmiać się razem z kimś ze szczęścia, że człowiek mógł poznać ukochana osobę.

Miłość można także wyrazić czynem. Jest to najlepszy sposób wyrażenia miłości, chyba najwyższy w hierarchii. Kiedy się kogoś kocha, jest się w stanie zrobić dla tej osoby wiele: poświęcić się dla te osoby. Jednak poświęcając się dla najbliższej osoby, miejmy na uwadze to, że poświęcenie może być tak wielkie, aby pomóc tej osobie, a tez nie takie, aby zaszkodzić tym sobie w ten sposób, ze przez to i tak zaszkodzimy ukochanej osobie.

Miłość możemy wyznać tez na piśmie, np. w liście miłosnym. Możemy dla kogoś napisać wiersz miłosny, wierszyk rymowany czy sonet albo całą litanię lub odę do danej osoby czy hymn na cześć tej osoby. Wszystko zależy od umiejętności temperamentu i potrzeby wyrażenia uczuć wobec drugiej osoby.

Wyznanie miłości może być sztuką, jeśli ktoś takiego wyrazu właśnie potrzebuje. Jednak to, w jaki sposób wyrazisz miłość swojej ukochanej osobie, zależało będzie od ciebie i od sytuacji w jakiej się znajdujesz.
mks

A to już wiesz?  Magda Gessler: dla mnie afrodyzjakiem jest ciekły mózg krewetki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy