Czy można się uzależnić od PUA, czyli syndrom gracza – by spawn

Czy można się uzależnić od PUA, czyli syndrom gracza – by spawn

autorem artykułu jest freestyle seduction


Cóż, kobiety od lat mają różnego typu poradniki, magazyny, nawet plotkarskie programy w telewizji.

Faceci przez długi czas byli zepchnięci do “defensywy”, tracący swój testosteron, zmuszeni przez społeczne konwencje do kupowania kwiatów, stawiania drogich kolacji, spełniania różnych kobiecych zachcianek.

Co gorsza, po dłuższym czasie w związku, niektórzy mogli zauważyć, jak ich ukochana coraz bardziej tyje, ze słodkiej, ciepłej kobiety zamienia się w zrzędzącego babsztyla, a także (o zgrozo!) ścina swoje piękne, długie włosy, aby zamienić fryzurę na bardziej “wygodną” i coraz rzadziej ubiera spódniczkę mini i buty na wysokim obcasie (jeżeli coś takiego dzieje się z Twoją kobietą, to jest to dzwonek alarmowy !).

1136143_teenager_fashion

Cały ten ruch, community (z j.ang. społeczność) powstały w USA w późnych latach 90-tych szybko rozprzestrzenił się na cały świat.

Pomógł on tysiącom mężczyzn znowu odnosić sukcesy z kobietami i odzyskać szacunek do samego siebie, odzyskać swoją godność jako mężczyzny i przestać być tylko maszyną do zarabiania pieniędzy lub narzędziem do zaspokajania społecznych aspiracji kobiety (wielu z nas zna te atrakcyjne “social climbers” – np. początkujące modelki lub gwiazdki show-biznesu, dla których liczy się tylko sława i status społeczny).

Cały ten ruch jest czymś pozytywnym , ale ma również swoją ciemną stronę.

Wielu facetów , przedtem nieśmiałych i zagubionych potraktowało zdobytą wiedzę i umiejętności społeczne jako narzędzie do manipulacji i kontrolowania innych.

Jeżeli zajmujesz się od dłuższego czasu uwodzeniem kobiet , to całkiem możliwe, że zapadłeś na “chorobę PUA” czyli tzw. syndrom gracza.

Oto niektóre symptomy:1.Coraz więcej czasu spędzasz przed komputerem, szukając w internecie informacji na temat podrywu i pisząc na różnych forach.2.Masz coraz mniej przyjaciół i znajomych w realnym świecie. prawdziwe relacje międzyludzkie zastępuje Ci pisanie postów i wzajemne

mentalne “poklepywanie po plecach” na internetowych forach z ludźmi , których nigdy nie widziałeś.3.Coraz częściej oceniasz kobiety tylko na podstawie wyglądu.

Te mniej ładne lub starsze nie zasługują w Twojej opinii na komplement, uśmiech lub chociażby zwykłe ludzkie traktowanie , np. luźną pogawedkę.4.Wszędzie doszukujesz się manipulacji i każdą sytuację widzisz jako mentalną grę w szachy.5.Coraz częściej postrzegasz życie jako wojnę “MY kontra ONI lub ONE”. MY to faceci interesujący sie podrywaniem kobiet , ONI lub ONE to reszta społeczeństwa lub kobiety.6.Coraz trudniej nawiązać Ci szczery kontakt emocjonalny z innymi ludźmi. Boisz się pokazać swoje słabości i prawdziwą osobowość.

Skrywasz swoje prawdziwe oblicze pod dowcipami i psychologicznymi sztuczkami.7.Stajesz się robotem społecznym. Prawdziwe , naturalne reakcje są zastępowane schematami zachowań wyuczonymi na szkoleniach z uwodzenia lub z internetowych materiałów.

Oto kilka odmian robota społecznego:1) Pan Nagroda – po przeczytaniu dużej ilości materiałow i latach frustracji chcesz pokazać dziewczynom “kto tu jest szefem”.

Przestajesz dzwonić do nich pierwszy, spóźniasz się na randki, gdy jej zachowanie Ci się nie podoba , chcesz jej “dać lekcję”.

Co najlepsze, Twoje życie seksualne zasadniczo nie ulega zmianie w stosunku do tego okresu czasu gdy byłeś “biednym frajerem”.2) Pan Śmieszny i Zadziorny (cocky and funny) – zamiast normalnych reakcji w każdej sytuacji chcesz być zabawny i pokazać , że to ona się za Tobą się ugania , np.

Ona: Gdzie pójdziemy ?

Ty: Cóż, chcesz mnie zabrać na obiad ? Hm , ale ja lubię bardzo drogie restauracje (ha, ha!) .3) Pan Tajemniczy/Mistyczny – chcesz jej zaimponować swoją rzekomo bogatą wiedzą psychologiczno – filozoficzną.

Przykłady :

Popisujesz się psychologicznymi zabawami np. w sześcian.

Lub rozmowa np.

– Hmm, masz ładny wisiorek , przypomina on starochiński symbol yin-yang , który symbolizuje tę część Twojej osobowości , która …..bla bla bla.8.Ostra huśtawka emocjonalna , spowodowana przywiązywaniem dużego znaczenia do sukcesów i porażek w podrywie.

Na przykład po euforii spowodowanej wzięciem numerów telefonów od trzech superatrakcyjnych dziewczyn tego samego wieczoru w klubie , następnego dnia wpadasz we wściekłość lub depresję , gdy nie odbierają telefonu lub gdy nie chcą się umówić.9.Zaniedbujesz szkołę , pracę , rodzinę , swoich znajomych i przyjaciół nie związanych ze środowiskiem uwodzicieli.To tylko niektóre z objawów “choroby PUA”, sam autor tego artykułu też je przeżywał (i nadal przeżywa) i są one pokazane w skali ekstremalnej. Nie ma nic złego w byciu dowcipnym lub pewnym siebie, zadziornym i interesującym , ale niech będą one tylko dodatkami do “głównego dania” , a nie “głównym daniem”, którym jesteś Ty.

Zamiast tego skup się na tym, aby rozwijać swoje pasje, uczynić swój styl życia bardziej interesującym, być osobą bardziej aktywną , otwartą i towarzyską.Więcej na forum http://www.freestyleseduction.pl – forum tylko dla mężczyzn

http//www.freestyleseduction.pl – direct and natural game forum


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

hastagi na stronie:

#miłość mężczyzny euforia chomikuj #miłość mężczyzny chomikuj euforia

Top