Walentynki

Walentynkowe wyjazdy

Walentynki to bardzo dobry czas na podróże czy wycieczki. Miłą wycieczkę można zrobić sobie nawet tego dnia, kiedy idziemy do pracy. Nie musimy od razu

Walentynki to bardzo dobry czas na podróże czy wycieczki. Miłą wycieczkę można zrobić sobie nawet tego dnia, kiedy idziemy do pracy. Nie musimy od razu wyjeżdżać bardzo daleko, a wyjazd walentynkowy może być w bardzo bliskim miejscu, bez spędzania w samochodzie wielu godzin.

Kiedy mieszkamy w mieście, mamy czasami ochotę na jakiś wypad na wieś, do lasu, na łono przyrody. I chociaż w Polsce walentynki to jeszcze zima, warto wyjechać choćby na krótki, godzinny spacer, do miejsca, jakie lubimy. Wiele osób ma poza miastami swoje ulubione ścieżki leśne czy polne, swoje miejsca widokowe. Jeśli więc pogoda na to pozwala, jedĹşmy gdzieś, z dala do codzienności. Za to z ukochana osobą.

Jednak niespodzianka w tym roku 2011! Walentynki bowiem wypadają akurat w piątek. Zatem, jeśli nie krótki wyjazd, można zrobić sobie nawet wyjazd dwudniowy lub trzydniowy, licząc od piątku popołudnia, do niedzielnego wieczoru.

Gdzie pojechać na walentynkową wycieczkę? Z pewnością, do miejsca, jakie lubimy, do miejsca spokojnego i romantycznego. Walentynki możemy spędzić sam na sam z ukochaną osoba, albo w gronie znajomych osób. Można wspólnie zaplanować jakiś wyjazd, np. na narty, i pojechać w góry całą paczką. Jedynie, z czym trzeba spieszyć się już, to rezerwacja miejsc. Bo w walentynki może ich już zabraknąć.
mks

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy