Aktualności LIFESTYLE Styl życia

Królewskie Niefiltrowane zaprasza do spróbowania smaków dawnej Warszawy

Piwo Królewskie Niefiltrowane przywołuje klimat starej Warszawy i nawiązuje do lokalnych

Data publikacji: 2017-07-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Królewskie Niefiltrowane zaprasza do spróbowania smaków dawnej Warszawy
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Piwo Królewskie Niefiltrowane przywołuje klimat starej Warszawy i nawiązuje do lokalnych tradycji.

Królewskie Niefiltrowane zaprasza do spróbowania smaków dawnej Warszawy Styl życia, LIFESTYLE - Piwo Królewskie Niefiltrowane przywołuje klimat starej Warszawy i nawiązuje do lokalnych tradycji.

Piwo Królewskie Niefiltrowane przywołuje klimat starej Warszawy i nawiązuje do lokalnych tradycji. Smaków dawnej stolicy można spróbować w trakcie trwającej właśnie akcji samplingowej.

Wprowadzone na rynek w ubiegłym roku Królewskie Niefiltrowane to piwo inspirowane klimatem i smakiem charakterystycznym dla dawnej stolicy. Zarówno jego etykieta jak i receptura są ukłonem w stronę warszawskiej tradycji. Piwo nie jest poddawane filtracji, dzięki czemu zachowuje pełne walory aromatyczne i smakowe. Dostępne jest na terenie województwa mazowieckiego w butelkach 500 ml.

Mieszkańcy Warszawy mają okazje bliżej poznać smak dawnej Warszawy podczas trwającej właśnie akcji samplingowej. W charakterystycznych miejscach stolicy zespoły hostess częstują warszawiaków Królewskim Niefiltrowanym.

Stylizowane na dawne lata wózki z piwem pojawią się w ciągu najbliższych dni m.in. w okolicach Placu Bankowego, Pola Mokotowskiego oraz między Mostem Łazienkowskim, a Świętokrzyskim. Akcja będzie kontynuowana także w przyszłym tygodniu i zawita w okolice Placu Wilsona  oraz Teatru Powszechnego.

? Jako marka regionalna chcemy zachęcić mieszkańców stolicy do spróbowania piwa opartego na tradycyjnej recepturze i warszawskim charakterze. To okazja do odnalezienia zapomnianych smaków o autentycznych, lokalnych korzeniach ? mówi Anna Paciejewska, kierownik marki Królewskie w Grupie Żywiec.

Akcję samplingową realizuje agencja Eat Me, za kreację materiałów odpowiada Just. Wsparcie PR zapewnia agencja Roots PR.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Królewskie Niefiltrowane zaprasza do spróbowania smaków dawnej Warszawy Styl życia, LIFESTYLE - Piwo Królewskie Niefiltrowane przywołuje klimat starej Warszawy i nawiązuje do lokalnych tradycji.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Ile kosztuje sylwester na stoku

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy