Kolczyki na walentynki

Kolczyki to bardzo piękna kobieca ozdoba i zarazem bardzo modna. Jeżeli zamierzasz kupić je swojej ukochanej na walentynki, zastosuj się do kilku zasad. Co to za zasady?

Po pierwsze, pomyśl, że jeśli Twoja ukochana nie ma przekłutych uszu, możesz kupić jej klipsy zamiast zwykłych kolczyków. Jeżeli nie ma ona zwyczaju noszenia klipsów, możesz kupić naszyjnik z bransoletką do kompletu.

Jeśli Twoja ukochana nosi kolczyki, przypomnij sobie, jakie preferuje. Być może uwielbia długie kolczyki, z różnymi dodatkami i z różnego rodzaju tworzywa, niekoniecznie z materiałów szlachetnych. Jeżeli zaś nie cierpi zbyt widocznych kolczyków, ale woli jakieś niewielkie i delikatne – weź to pod uwagę.

Pamiętaj, że nie każda kobieta może nosić kolczyki, które nie są z materiału szlachetnego. I nie jest to jej wymysłem, ale jej skóra tak reaguje na sztuczny materiał. Niektóre kobiety zaś mają uczulenie na metal szlachetny, np. na żółte złoto.

Zanim więc zakupisz dany rodzaj kolczyków, weź pod uwagę powyższe mozliwości. Jeśli spotkasz kolczyki, o których wiesz, że na pewno spodobjaą się Twojej ukochanej, kup je, nawet jeśli nie mają zakończenia z materiału szlachetnego. Dlaczego? Ponieważ możesz spróbować dokupić to zakończenie, np. srebrne lub złote, w zależności do rodzaju kolczyków, i dołączyć jako prezent do nich. Ona sama zdecyduje, czy wymienić tą część kolczyka, czy zostawić na inne kolczyki.

hastagi na stronie:

#kolczyki na walentynki

Authors
Top