Walentynki

Wielka akcja handlowa XXL – PROMOCJE

Liczne promocje produktowe, obniżki oraz podwójne rabaty na Skarbonkę, niskie ceny artykułów na wagę, a także promocje "drugi za grosz" to wszystko czeka na klientów Auchan już w lutym, podczas wielkiej akcji handlowej XXL.

Komunikat prasowy Wielka akcja handlowa XXL – PROMOCJE 31.01.2012 10:55 Auchan Polska Sp. z o.o. Liczne promocje produktowe, obniżki oraz podwójne rabaty na Skarbonkę, niskie ceny artykułów na wagę, a także promocje “drugi za grosz” to wszystko czeka na klientów Auchan już w lutym, podczas wielkiej akcji handlowej XXL. Celem wydarzenia handlowego Auchan jest satysfakcja klienta i zaproponowanie mu nie tylko szeregu promocji, ale również różnorodnych form akcji promocyjnych . Pozwolą one każdemu odwiedzającemu sklep, znaleĹşć coś dla siebie. Podczas lutego Auchan zaproponuje nowe produkty w gazetkach promocyjnych pod hasłem XXL, a na 4 strefach sezonowych klienci znajdą specjalne promocje i wydarzenia handlowe związane z Walentynkami oraz Tłustym czwartkiem. Ponadto, sklepy Auchan przygotowały wiele ofert lokalnych i interesujących wydarzeń handlowych dla swoich klientów, z którymi będzie można dodatkowo zapoznać się na stronie internetowej każdego sklepu. Akcja handlowa XXL Auchan to nie tylko handel, ale także wiele animacji w ramach zrównoważonego rozwoju, takich jak promocja zdrowego odżywiania się, czy liczne akcje charytatywne wspierające lokalne fundacje, stowarzyszenia, świetlice środowiskowe. Już pierwszego lutego pracownicy sklepów Auchan zaskoczą swoich Klientów miłymi niespodziankami, będą flash mob €™y, pociągi do promocji oraz taniec smoka wawelskiego.

A to już wiesz?  Święto zakochanych to święto dla handlowców - większość Polaków dostrzega marketingowy wymiar walentynek

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy