Aktualności LIFESTYLE Styl życia

Miłość w roli głównej. ?WalenTNTynki? na antenie TNT

Wspólny seans filmowy w domowym zaciszu to jeden ze sposobów na udaną randkę: z miłością życia, przyjaciółką lub? Ryanem Goslingiem! 14 lutego TNT w maratonie ?WalenTNTynki? oferuje zestaw najlepszych filmów o wielkich

Data publikacji: 2021-02-04, 12:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Miłość w roli głównej. ?WalenTNTynki? na antenie TNT
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Wspólny seans filmowy w domowym zaciszu to jeden ze sposobów na udaną randkę: z miłością życia, przyjaciółką lub? Ryanem Goslingiem! 14 lutego TNT w maratonie ?WalenTNTynki? oferuje zestaw najlepszych filmów o wielkich uczuciach.

Miłość w roli głównej. ?WalenTNTynki? na antenie TNT Styl życia, LIFESTYLE - Wspólny seans filmowy w domowym zaciszu to jeden ze sposobów na udaną randkę: z miłością życia, przyjaciółką lub? Ryanem Goslingiem! 14 lutego TNT w maratonie ?WalenTNTynki? oferuje zestaw najlepszych filmów o wielkich uczuciach.

Wspólny seans filmowy w domowym zaciszu to jeden ze sposobów na udaną randkę: z miłością życia, przyjaciółką lub? Ryanem Goslingiem! 14 lutego TNT w maratonie ?WalenTNTynki? oferuje zestaw najlepszych filmów o wielkich uczuciach: słodko-gorzkich melodram, poruszających dramatów obyczajowych i komedii romantycznych. Stacja przygotowała dla swoich widzów wraz z partnerami konkurs walentynkowy!

 

 

W walentynki TNT zaprasza na maraton w towarzystwie największych gwiazd Hollywood i wyjątkowych historii, które są na tyle uniwersalne, że poruszają serca widzów w każdym wieku i w każdej szerokości geograficznej.

Czy ktoś może wyobrazić sobie gatunek filmów miłosnych bez Ryana Goslinga? Na pewno takie kino byłoby o wiele uboższe, bo aktor jest nie tylko hipnotyzującym amantem, ale także niesamowicie utalentowanym artystą. W walentynkowym maratonie TNT, widzowie będą mogli obejrzeć szerokie spektrum jego umiejętności: w dramatycznym i głęboko dotykającym uczucia ?Pamiętniku? oraz przewrotnym, zabawnym filmie ?Kocha, lubi, szanuje?. W produkcjach sekundują mu inne nagradzane gwiazdy: Rachel McAdams, Steve Carell czy James Garner. W drugiej z tych produkcji spotyka się ze swoją wielokrotną ekranową partnerką ? Emmą Stone, której występ w ?La La Land? z Goslingiem u boku przyniósł Oscara za pierwszoplanową rolę kobiecą.

W walentynkowym maratonie nie mogło też zabraknąć kultowych bohaterek romansowych ? mało kto przeżył tyle niesamowitych miłosnych przygód, co cztery przyjaciółki z ?Seksu w wielkim mieście?. Do dziś wiele osób z nostalgią wraca do serialu, a w święto zakochanych jego bohaterki zagoszczą na ekranie TNT w pełnometrażowej produkcji. ?Seks w wielkim mieście? i ?Seks w wielkim mieście 2? pokazują kolejne perypetie Mirandy, Samanthy, Carrie i Charlotte. Kobiety wciąż poszukują swojego prawdziwego ?ja?, szczęścia w miłości i miejsca na świecie.

W programie znajdą się także produkcje dla wielbicieli komedii ze złotego czasu tego gatunku, czyli lat 90., jak również filmowych klasyków. Pierwsza część z hitowej serii ?American Pie? pokazuje, jak wciągające mogą być niezręczne poszukiwania miłości w okresie nastoletnim ? to komedia pomyłek, moc zabawnych gagów i emocjonujących wyznań. W rolach głównych m.in. Jason Biggs, Alyson Hannigan i Tara Reid. Z kolei miłośnicy kinowych klasyków z pewnością ucieszą się na pełen pasji i tańca seans ?Dirty Dancing? z legendarnymi kreacjami aktorskimi Jennifer Grey i Patricka Swayze ? po ponad 30 latach od premiery wciąż wzrusza do łez.

Święto zakochanych w TNT to nie tylko filmowy maraton! Do 10 lutego widzowie mogą wziąć udział w specjalnym konkursie. Do wygrania kod o wartości 100 zł od Pyszne.pl i gry karciane przekazane przez markę Rebel. Wystarczy odwiedzić stronę Filmweb.pl/TNT i napisać kreatywną filmową walentynkę.

Na maraton ?WalenTNTynki? TNT zaprasza w niedzielę 14 lutego od 7:50.

Plan emisji:

14.02, godz. 07:50 ? ?Dirty Dancing?

14.02, godz. 09:50 ? ?American Pie?

14.02, godz. 11:50 ? ?Córka prezydenta?

14.02, godz. 13:55 ? ?Historia Kopciuszka?

14.02, godz. 15:45 ? ?Pamiętnik?

14.02, godz. 18:15 ? ?Kocha, lubi, szanuje?

14.02, godz. 20:35 ? ?Seks w wielkim mieście?

14.02, godz. 23:30 ? ?Seks w wielkim mieście 2?

14.02, godz. 02:15 ? ?Miłosna zagrywka?

 

O TNT

TNT to kanał telewizyjny nadawany w jakości HD, emitujący największe hity filmowe oraz unikalne, własne produkcje serialowe, wśród których znajdują się znane tytuły takie jak: ?4 Blocks?, ?Objazd?, ?Rozbici? i ?Tropiciele?. Kanał oferuje także wybór najpopularniejszych filmów studia Warner Bros. i innych hollywoodzkich wytwórni, autorstwa największych reżyserów, co daje gwarancję zróżnicowanej i zaskakującej rozrywki przez cały dzień. TNT należy do koncernu WarnerMedia.

 

Biuro prasowe

Plac Trzech Krzyży 10/14

00-499 Warszawa

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

[email protected]

 

Emila Rybak

PR & Marketing

[email protected]

+48 512 027 201

 

Joanna Hała

PR Manager, dotrelations

[email protected]  

+48 690 995 770

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Miłość w roli głównej. ?WalenTNTynki? na antenie TNT Styl życia, LIFESTYLE - Wspólny seans filmowy w domowym zaciszu to jeden ze sposobów na udaną randkę: z miłością życia, przyjaciółką lub? Ryanem Goslingiem! 14 lutego TNT w maratonie ?WalenTNTynki? oferuje zestaw najlepszych filmów o wielkich uczuciach.
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy